Home Події

В кожному районі Тернопільщини планують створити загони оборони

vlcsnap-2014-09-12-18h01m49s120На Тернопільщині готуються до оборони області. Зокрема згідно з рішенням Президента України та Міністерства оборони наразі в кожному районі планують створити загони оборони, які матимуть свою структуру, повідомив сьогодні журналістам т.в.о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

На Тернопільщині закінчилася третя хвиля мобілізації, наступний етап – підготовка до оборони області, каже Володимир Катинський.

- В кожному районі планується створити до 5 загонів оборони. Вони матимуть свою структуру. Забезпечення зброєю, боєприпасами буде здійснюватися через Міністерство оборони. Люди відповідно, будуть в ці загони створюватися кущовим методом в кожному районі. Відповідальні за створення загонів є голови районних адміністрацій, так і військові комісаріати, в зв’язку з тим, що постачання зброї і боєприпасів лягає на плечі військових, – розповів т.в.о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

Усі, хто залишився немобілізованим, мають йти в загони оборони, щоб захистити Тернопільщину, каже Володимир Катинський.

- Загони призначені для оборони важливих об’єктів комунікації на теренах саме безпосередньо регіонального значення, для підтримання правового режиму  особливого періоду, чи, не дай Бог, буде введений надзвичайний стан. Робота на блокпостах, блок пости лягають безпосередньо на їх плечі. В разі агресії, якщо ворог зайде сюди, то здійснення партизанської боротьби, – каже Володимир Катинський.
Джерело: ТВ-4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар