Home Самоврядування Культура

Тернополянка виграла у конкурсі від “Форуму видавців”

P4140676Тернополянка Мар’яна Бобрівець стала однією із переможниць конкурсу «Мі-мі-мі. Наші улюбленці», від “Форуму видавців”. Її оповідання “Кузячик” відібрали для збірки оповідок про домашніх тварин «Друзі незрадливі» . Книга вийшла у “Видавництві Старого Лева” і була презентована спеціально до 21 “Форуму видавців” у Львові.

У книжці– оповідки-бувальщини від різних авторів, що не пошкодували часу і натхнення розповісти про своїх друзів незрадливих. Коти і пси, їжаки і рибки, пташки і гризуни, і навіть рослина – стали головними персонажами цих історій.

Мар’яна натрапила на оголошення про конкурс в інтернеті, на сайті “Форуму видавців” і вирішила написати:

“Зараз тяжкі часи, люди багато думають про негатив, переживають, а такі оповідання дали би можливість їм відволіктися. Вирішила написати, бо коли мій пес Кузя захворів, то подивилася на світ і на проблеми по-іншому. Хоча будь-яка тварина – це тільки тварина, але якщо  багато років живе з людьми, то  вже стає своєрідним членом сім’ї, тому, коли вона хворіє – дуже тяжко. Зате  тоді дивишся на інші проблеми по-філософськи, бо головне, щоб всі були живі і здорові, а будь-які інші ситуації ми всі подолаємо”.

Дівчина каже, що не очікувала, що її розповідь опублікують, тому що з 224-ох надісланих оповідань відібрали всього лиш 38 кращих, але рада, що все ж це сталося.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар