Home Події

Володимир Курило разом з медичною спільнотою взяли участь у професійній прощі

1020Понад 350 працівників галузі охорони здоров`я  Тернопільщини  разом з новопризначеним директором департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації  Володимиром Курило та священиками-капеланами 13 вересня  взяли участь у професійній прощі медичних працівників до Марійського духовного центру у с. Зарваниця – про це повідомили у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ.
Прощу організовували комісія УГКЦ у справах мирян спільно з комісією душпастирства охорони здоров`я.
- У  соборі  Зарваницької Матері Божої – повідомила голова комісії у справах мирян Анна Зварич – медичні працівники взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив   отець-декан Володимир Топоровський у співслужінні з капеланами у справах душпастерства охорони здоров’я УГКЦ.
“Віддавайте у руки Божі усі фахові справи збереження чи продовження життя, виконання операцій і моліться, щоб бути добрим знаряддям у руках Божих”, – звернувся до медиків о. Володимир. Приклади великого Героїзму наших медпрацівників протягом трагічних сумних подій нашого часу – під час Революції Гідності та  часу проведення АТО навів він під час своєї проповіді.
Отець-декан подарував прочанам ікону Зарваницької Матері Божої.
Після Св. Літургії зі словами подяки до медпрацівників  звернувся сотрудник Собору Зарваницької Божої Матері о. Микола Медюх.
Від імені Високопреосвященного Архиєпископа та Митрополита Тернопільсько-Зборівського кир Василія Семенюка, слова привітання із побажанням Божого благословення на плідну лікарську працю зачитав головний капелен  медиків при нашій митрополії о. Андрій Желізко, виголосивши подяку від Митрополита медичним працівникам Тернопільщини, які допомагали на Майдані.
На завершення професійної прощі медпрацівників у парафіяльному храмі Пресвятої Трійці, перед Чудотворною іконаю Зарваницької Богородиці, медики взяли участь у молебні та отримали благословення мироточивими мощами святих.
“Для мене дуже знаковим є те, що будучи директорем департаменту лише третій день, маю таку можливість брати участь у прощі. Люблю це прекрасне духовне джерело – Святу Зарваницю”, – зауважив директор департаменту охорони здоров`я Тернопільської ОДА Володимир Курило.

1010

1030

1040

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар