Home Політика

ЦВК зареєструвала першого кандидата від Тернополя

366ef5ad6807Центральна виборча комісія зареєструвала першого кандидата у народні депутати України по 163-му одномандатному окрузі з центром у Тернополі.

Ним став доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри психологічних та педагогічних дисциплін ТНЕУ Анатолій Вихрущ.

На сайті ЦВК відмічено, що кандидатом в депутати до парламенту тернопільського науковця висунула політична партія Народний Рух України.

Анатолій Вихрущ – достатньо відома як політична та громадська особистість на Тернопільщині. По мажоритарному окрузі до Верховної Ради він балотується уже не вперше. На парламентських виборах-2012 голова Тернопільської крайової організації НРУ по 165-му окрузі з центром в місті Зборів отримав довіру лише 2,7% виборців. Щоправда, громадський діяч йшов на вибори-2012 як самовисуванець, програвши довіру представнику так званої «об’єднаної опозиції» Володимиру Бойку, аграрію Івану Чайківському, «ударівцю» Володимиру Петровському та представнику УНП Володимиру Болєщуку.

Під час президентських виборів в травні цього року Анатолій Вихрущ був довіреною особою Петра Порошенка по 163-му територіальному виборчому окрузі в місті Тернополі.

У своїй передвиборчій програмі, розміщеній на сайті ЦВК, кандидат в народні депутати України наголошує на пріоритетність освітньої галузі.

«У програмі вибираємо як пріоритет освіту для світла і світу. Вибираємо тому, що це пріоритет вічний, гідний рівня національної ідеї», пише Анатолій Вихрущ у своїй програмі.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар