Home Самоврядування Освіта

У тернопільських школах брак підручників

69988Нові підручники мали отримати цього року учні третіх і шостих класів українських шкіл.

Для третьокласників книги розподілили по школах ще влітку, а книги для учнів шостих класів не отримали досі, коментують у Тернопільському міському інформаційно-методичному центрі освіти.

Усі учні, окрім шестикласників, підручниками забезпечені, запевнив директор “Школи-ліцею №6 ім. Назарія Яремчука” Олександр Остапчук. Існує співпраця між навчальними закладами: якщо в одному книг не вистачає, а в іншому забагато, то вони ними обмінюються. Шестикласники, а за ними і вчителі, виходять із ситуації, як можуть. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- В одному класі ми попросили закачати новий підручник у планшет. Вони це зробили за кілька днів і всі носять на урок планшети. Тому ми в 6-Б класі користуємося новим підручником і проблем немає.  В інших класах, зважаючи на те, що не всі діти мають змогу придбати планшет, ми взяли у бібліотеці старі підручники за 6 клас і працюємо за ними, сподіваючись, що дуже скоро новий підручник потрапить у нашу бібліотеку, – розповіла класний керівник 6-А класу ТНВК “Школа-ліцей №6 ім. Назарія Яремчука”  Ніна Михайлишин.

Ті, кому технічні новинки не по кишені, користуються старими підручниками. Хоч програма і нова, але потрібний матеріал у старих книжках знайти можна.

- Різниця невелика. Ми так жартуємо, бо будуть нові палітурочки і ще якісь речі змінені, як зазвичай і відбувається. Чогось особливого ми не чекаємо. Якщо дивитися глибше, то це не є великою проблемою: чи підручники надійдуть сьогодні, чи через місяць. Залежить багато від вчителя, – вважає директор Олександр Остапчук.

Не вистачає підручників для ліцейних класів, каже він. Тому пошук необхідних матеріалів лягає на плечі вчителів.

- У нас 10, 11-й – це ліцейні класи. Потрібні підручники для поглибленого вивчення біології та хімії. Їх недостатньо. Ми надіємося, що через певний період вони все таки будуть. Вчителі знову ж так виходять із ситуації, користуючись Інтернетом, додатковими посібниками, – каже директор школи.

Джерело: Тв-4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар