Home Події

На Тернопільщині похолодає і задощить

fbc1e31f7e7850d66283549e553a69f8Прохолодну та вологу погоду прогнозують синоптики на Тернопільщині цього тижня. У найближчі кілька днів трохи похолодає і дощитеме.

При всій своїй мінливості цьогорічний вересень – теплий, кажуть синоптики, з середньою температурою повітря вище норми, напередодні аж на 3 градуси, а опадів було негусто. Пора осені набирати обертів, тому третя декада місяця надолужить дощами.

- Короткочасні дощі, завтра, 23 вересня, вдень місцями грози, поривчастий вітер до 15-20 метрів за секунду і температура дещо знизиться. За циклоном, за  проходженням холодного фронту відбуватиметься затік холодного північного повітря, тому впродовж наступних трьох днів поступово знижуватиметься температура: вночі в межах 4-9 вище нуля, 24-25 вересня 1-6 тепла, і денні коливатимуться від 8 до 14 градусів вище нуля, – завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Холодне північне повітря у четвер, 25 вересня, може принести місцями заморозки в повітрі. Проте прогноз на кінець місяця оптимістичніший.

- До кінця місяця очікується все ж підвищення температури, і в останні дні вересня температура буде більш комфортна, в межах 15-20 градусів тепла можливо з короткочасними дощами, заспокоює синоптик.

Джерело: ТВ-4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар