Home Гроші

На Тернопільщині працівники отримали майже 400 тис. грн. заборгованої зарплати

87258Тернопільська прокуратура з нагляду з додержанням законів у транспортній сфері забезпечила реальне виконання рішення суду для виплати працівникам комунального підприємства МШЕД заборгованої зарплати.
Прокурорською перевіркою встановлено, що один із суб’єктів господарювання не заплатив комунальному підприємству МШЕД кошти за виконанні роботи та надані послуги з ремонту та утримання автошляхів і споруд на них у сумі близько 1 млн. гривень.
Як наслідок, комунальне підприємство заборгувало заплату своїм працівникам та допустило заборгованість зі сплати соціального внеску та податкових платежів до бюджетів.
Більше того, через відсутність вільних коштів і фактичне доведення КП МШЕД до банкрутства, підприємство не мало змоги самостійно звернутись до суду та оплатити судові витрати.
У зв’язку з цим, спеціалізована прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення з суб’єкта господарювання боргу, який виник перед комунальним підприємством.
Суд повністю задоволив позовні вимоги прокуратури.
Наразі рішення суду набуло законної сили та реально виконано – боржник перерахував кошти на рахунок комунального підприємства.
За втручання спеціалізованої прокуратури працівники вже отримали заборговану їм заробітну плату у повному обсязі.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар