Home Самоврядування Медицина

Тернопільська дитяча клінічна лікарня отримала нові медичні інструменти

pb1Сьогодні слово “благочинність” набуло нового значення в українському суспільстві. Роблячи благодійний внесок, можна тільки догадуватись, чи кошти потрапили за призначенням, чи поповнили комусь кишеню.

Беручи приклад з наших волонтерів, які власноруч закуповують товари для українських бійців в зоні АТО та підтверджують все фотозвітами, ПриватБанк теж долучився допомогти Тернопільській обласній комунальній дитячій клінічній лікарні, закупивши медичні інструменти, яких їм не вистачало.

“Щодня в нашій лікарні проводиться від 15 до 30 операцій. Поступають діти із різними захворюваннями – каже головний лікар закладу Корицький Григорій Іванович. Оскільки державного забезпечення не вистачає, а без медичного інструменту не обійтися, ми дуже раді, що є організації та люди, які проводять благодійну допомогу. І сьогодні таку благодійність для нас провело відділення ПриватБанку №16, в якому ми обслуговуємося по отриманню заробітної плати. Весь колектив нашої лікарні цінує таку увагу”.

“Я рада, що від імені ПриватБанку роблю добру справу, – прокоментувала керівник відділення ПриватБанку Юлія Хаєцька. – Дуже важливо, не зважаючи на складні часи в Україні та посильну допомогу нашим захисникам, не забувати за дітей, які теж потребують нашої уваги та допомоги”.

pb2

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар