Home Самоврядування Транспорт

Зростання вартості проїзду до трьох гривень цілком реальне

51_mainЗростання вартості проїзду до трьох гривень цілком реальне, – відзначив начальник управління транспорту та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський. Перевізники аргументують підвищення тарифів зростанням вартості пального.

Мединський, маршруткаПеревізники кілька разів зверталися до міської влади з проханням підвищити тарифи, навіть ставили ультиматуми зупинити транспорт. Окремі перевізники пропонували перейти на вільний тариф, коли підприємці самі встановлюють ціну квитка, не погоджуючи її громадськістю. Однак тоді перевізники будуть змушені сплачувати ПДВ. На це вони не погоджуються, відтак питання щодо вартості проїзду ще відкрите. Проте цілком ймовірно, що ціна квитка підвищиться до трьох гривень.

«Тернопіль – одне з небагатьох міст України, де вартість проїзду дві гривні і п’ятдесят копійок. У сусідніх обласних центрах тарифи вже переглянули давно. У Дніпропетровську, на приклад, вартість проїзду у маршрутному таксі – чотири гривні. Виконавчий комітет Тернопільської міської ради розглядатиме це питання скоріше за все у жовтні. І знову ж так, скоріше за все, вартість проїзду у маршрутках підвищиться до трьох гривень. Ціна квитка у тролейбусах також може зрости до двох гривень. Цих підвищень у наш час уникнути важко. Ще раз нагадаю, причина, різке зростання вартості пального», – розповів начальник управління транспорту та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.
Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар