Home Новини державних органів влади

На Тернопільщині перебуває 1424 переселенці зі сходу

adeerrСтаном на 23 вересня 2014 року з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО до Тернопільської області прибуло 1424 особи. Серед них 424 неповнолітніх. Зокрема 247 осіб з Криму, із зони проведення АТО  – 1177 осіб.

Всі прибулі тимчасово розміщені в приватному секторі, об’єктах соціального захисту та готелях області. Інформація про розміщення даних громадян
щоденно уточнюється із департаментом соціального захисту населення Тернопільської ОДА.
За словами голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олега Сиротюка, поселенню, та адаптації жителів східних областей на Тернопільщині сприяють максимально. Родинам допомагають знайти житло та роботу. Дітей влаштовують дітей у навчальні заклади.

Довідково: Перелік об’єктів державної та комунальної власності Тернопільської області у яких можливе розміщення людей з інвалідністю та осіб похилого віку, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Таких об’єктів – 14.
Інформацію про житло, яке пропонується для тимчасового проживання на території Тернопільської області можна знайти на сайті «Інформаційний ресурс для громадян».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар