Home Події

Поблизу Тернополя готують вояків в зону АТО

vlcsnap-2014-09-25-17h06m32s62Поблизу Тернополя діє тренувальна база з військової підготовки населення. Добровольців, волонтерів, журналістів та медиків Тернопільщини, які збираються в зону АТО, позачергово навчатимуть на військово-патріотичному вишколі “Захисти свій дім”. Усіх охочих також готуватимуть до ведення партизанської війни.

Вишколи проводять щовихідних впродовж 7-8 годин. Участь в навчаннях вже взяло близько 70 добровольців. Організатори кажуть – в першу чергу на курси записуватимуть людей, які збираються в зону АТО: добровольців, волонтерів, журналістів, медиків.

- Ми б хотіли допомагати людям, які зголосилися  волонтерами їхати на фронт, воювати на передову. Такі люди будуть проходити в нас вишколи позачергово. Друга категорія – це медики. Є дуже велика необхідність на фронті в кваліфікованих медиках, які знають, що таке тактична медицина, як можна і допомогти, і навчити прямо там людей, як допомогти собі в разі поранення, як допомогти товаришу в разі поранення. Тобто вони так само будуть включені в групи, – пояснює організатор партизанського вишколу “Захисти свій дім” Микола Більчук.

Навчання на вишколах – безкоштовне. Аби взяти участь у військово-патріотичному вишколі потрібно бути повнолітнім, мати документи, що посвідчують особу, пройти співбесіду з організаторами, на якій пояснити свою мотивацію. На вишколах готують також до партизанської війни.

- Ми будемо готувати тернополян в разі необхідності до ведення партизанської війни. Будуть освоюватися тактики наступаючого захисного бою, мінопідривної справи, тактичної медицини, психології, екстремальних станів, – каже Микола Більчук.

Долучитися до вишколів можна за телефоном гарячої лінії 097 205 50 55.
Джерело: ТВ-4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар