Home Події

Тернополян закликають подавати заявку на Грін Карту самостійно

splashНе довіряти особисті дані посередникам і подавати заявку на Грін Карту самостійно закликає українців віце-консул Сполучених Штатів Америки. Щорічна лотерея, наголошують представники посольства, абсолютно безкоштовна. Натомість агенції за допомогу, сприяння чи передачу особистого номера переможця часто вимагають немалі гроші. Цьогорічна реєстрація на отримання диверсифікаційних віз США почнеться першого жовтня і триватиме до 3 листопада.

Реєстрація на отримання Грін Карти передбачає введення особистих даних про себе та свою сім’ю.

- Ваше ім’я, день народження, місце народження, дітей, сімейний статус, а також вам потрібно мати фотографію нову, за останні 6 місяців, – каже ТАМАРА СТЕРНБЕРГ-ГРЕЛЛЕР, віце-консул США.

Довіряти цю інформацію посередникам представники посольства США не радять. Кажуть, зареєструватись для участі в лотереї кожен може самостійно за допомогою детальної інструкції українською мовою, розміщеної на сайті. Після реєстрації учасник отримує персональний номер, який стане вашою перепусткою надалі.

- Люди можуть бачити, якщо вони виграють чи статус заявки через цей номер. Ми не хочемо, щоб агенції робили цю заявку, тому що вони отримають цей номер. І вони можуть хотіти багато грошей за цей номер, – наголошує ТАМАРА СТЕРНБЕРГ-ГРЕЛЛЕР,  віце-консул США.

Віце-консул не втомлюється наголошувати: лотерея безкоштовна і однаково доступна для всіх повнолітніх українців, які мають повну середню освіту. Грати у неї можна щороку, проте одній людині дозволено подавати не більше однієї заявки в рік. Агенції ж, маючи усі ваші дані, можуть грати за вас без вашого відома, а якщо захочете зареєструватись і ви, обидві заявки система скасує. Не можуть посередники і посприяти виграшу, наголошують фахівці. Лотерея Грін Кард – це випадковий комп’ютерний вибір. Цьогоріч реєстрація почнеться 1 жовтня і триватиме до 3 листопада.

- Якщо раніше заявка подавалась через інтернет, після того, коли люди дізнавались, що виграли, вони заповнювали реєстраційні форми і надсилали їх до консульського центру в Кентукі звичайною поштою. Зараз вже цієї паперової частини немає, людям потрібно буде заповнити електронну анкету ДС-260. Заповнюється вона в режимі онлайн. І виходячи з цих даних, консульський центр в Кентукі призначає співбесіду і людина приходить для отримання візи, -  ІРИНА, працівник еміграційного відділу Посольства США в Україні

Торік заявку для участі в лотереї подало 9 мільйонів українців. 6 тисяч з них виграли, проте до США по зеленій карті виїхало лише близько тисячі восьмисот людей.

Джерело: ТВ-4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар