Home Світське життя

7 жовтня відбудеться благодійний концерту “Зірки Тернопілля – воїнам АТО”

borisuk1 Благодійний концерту “Зірки Тернопілля – воїнам АТО” відбудеться у Тернополі 7 жовтня. Початок – о 19.00 у ПК “Березіль”. Квитки – 50-60 грн.

На концерті можна буде почути пісня наших земляків – учасників талант-шоу, -
фіналістку шоу “X-фактор” Ірину Борисюк, фіналіста проекту «Голос країни – ІІІ» Тараса Мельника, фіналістів шоу “Х фактор – ІІІ” – гурт “Тріода”. Про майбутній концерт ці артисти розповіли під час прес-конференції 30 вересня.
Всі кошти, отримані від концерту, співаки віддадуть тернопільському батальйону “Збруч”, який нині охороняє кордон України з Кримом.
“Байдужість – це смерть! Не будь байдужим! Прийди на концерт та підтримай тих, хто тебе захищає. Разом ми переможемо!”, – закликають співаки.

В рамках проекту “Зірки Тернопілля – воїнам АТО” відбудеться ряд концертів на допомогу військовим, розповідає заступник директора ПК “Березіль” Петро Дець.
- Наразі ми ведемо перемовини з іншими тернопільськими гуртами, – каже він. – Було багато думок, куди мають піти кошти виручені з концерту. Ми вирішили віддати їх бійцям батальйону “Збруч”, який базується під кордоном з Кримом і буде там зимувати. Що саме їм закупимо, ми ще будемо вирішувати. І до речі, у нас є запрошення від бійців батальйону “Збруч” та інших приїхати з концертом до них. Адже треба підтримати дух наших хлопців.
Співачка Ірина Борисюк рада, що може допомогти військовим і дякує за можливість виступити на благодійному концерті.

- Було бажання допомогти, але як. Я нічого не вмію робити, тільки співати, – каже вона. – Бог почув мої молитви, щоб мене хтось знайшов, щоб дали мені можливість бути небайдужою. Чим я можу, тим допоможу. Знаєте, весь цей час поки в країні війна, я не співаю.  Мене часто запитувати ЗМІ, де я зараз, який у мене репертуар. А я не знаю, про що співати, я не знаходжу радісних пісень, в новому репертуарі у мене немає нічого. Я надіюся, що в Україні все буде добре і ми будемо радіти. Я чекаю так, як і всі, коли це все жахіття закінчиться.

Артист Тарас Мельник вважає, що підтримати бійців є місією кожного співака.
- Нині збирають багато грошей для АТО, але їх десь немає, – каже він. – Приміром , мій троюрідний брат воює і їм нічого не дають. Вони своїми силами все збирають, шукають спонсорів… Тому наше завдання – підтримати цих хлопців, які воюють в АТО. Адже це чудові люди, до яких країна залишилася байдужою. Не залишаються осторонь і хлопці з гурту “Тріода”.

- Кажуть, що коли Бог дає дар  і людина ним не користується, це є великим гріхом, – каже Андрій Гамбаль. – І ми відчуваємо, якщо Бог дав нам цей дар, то ми змушені ним користуватися. Боєць вміє лікувати, вчитель вчити, а ми повинні співати. Саме музика – це зброя яка доходить до сердець людей. Тому наш обов’язок організовувати такі акції.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар