Home Гроші

Виплати на дітей знову підвищать у 2015 році?

1231Запропоновано скасувати скандальні норми про зменшення виплат при народженні дітей

Нагадаємо, що Законом про запобігання фінансової катастрофи (від 27.03.2014 р. № 1166-VII) рівень допомоги при народженні дитини для другої та третьої дитини був суттєво зменшений та закріплений на одному рівні (незалежно від черговості народження) у розмірі 41 280 грн, повідомляє  «Дебет-Кредит».

Такий підхід уніфікації допомоги, на думку деяких депутатів, жодним чином не сприятиме підвищенню народжуваності та є недоцільним, враховуючи демографічну кризову ситуацію в країні. З огляду на це, ними розроблено законопроект №4661, яким пропонується відновити диференційований порядок виплати допомоги в залежності від кількості дітей та встановити з 1 січня 2015 року такі розміри допомоги при народженні:

– першої дитини – 45 000 грн,

– другої дитини – 60 000 грн,

– третьої та кожної наступної дитини – 80 000 грн.

При цьому виплата допомоги повинна здійснюватися: одноразово  – у розмірі 12 000 гривень, а решта – на першу дитину протягом наступних 24 місяців, на другу дитину – протягом 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину – протягом 60 місяців.

З наступного для після опублікування цього Закону і до 1 січня 2015 року пропонується залишити виплати в розмірах, які діяли до внесення змін антикризовим законом: на першу дитину – 30960 грн, на другу – 61920 грн, на третю і кожну наступну – 123 840 грн.
Джерело: Like

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

1 коментар

  1. Це звісно дуже добре, але навряд чи захочуть повернути ті виплати які були.Бо зараз всі наші політики говорять тільки про те що грошей немає і всі вони ідуть на армію. Але цікаво ще одне, що якщо і повернуть, то як бути тим матерям які народили уже після 1 липня, бо законопроект передбачає, що виплати залишити старими з дня опублікування відповідного закону, але ж багато народили і другу і третю дитину? То тоді потрібно робити перерахунок, а хіба вони[депутати) захочуть. А я вважаю що винен і президент, який не дотримує слова і прем’єр. Бо вони живуть в достатку і не знають як це прожити на 250 грн.в тиждень так ще й з трьома дітьми?

Залишити коментар