Home Самоврядування Медицина

Чому Обласна лікарня втримала статус “університетської”?

likarnjaРішення сесії Тернопільської обласної ради щодо створення комунального закладу обласної ради «Тернопільська університетська лікарня»  вказало напрямок загальнодержавного реформування госпітального сектора охорони здоров’я і загалом є тією ініціативою, яка вписується в концепцію європейських реформ.

На цьому наголосив директор департаменту охорони здоров’я ТОДА, депутат Тернопільської облради Володимир Курило на черговій сесії обласної ради, яка відбулася 20 листопада 2014 року,  у  співдоповіді з питання реалізації пілотного проекту щодо створення Тернопільської університетської лікарні.

Володимир Михайлович зазначив, що створення закладу було логічним і правильним кроком на шляху поетапного реформування медичної галузі, зокрема її третинної ланки  – створення саме високоспеціалізованих структур, які ведуть до утворення нової якості медичної допомоги шляхом вдалого симбіозу науки та практики.
«Не зважаючи на те, що пілотний проект не був підтриманий фінансово на рівні держави, вважаю необхідним продовжити його реалізацію у 2015-2017р.р.»,- зазначив директор департаменту охорони здоров’я ОДА.

«Кінцевою метою будь-яких системних змін в галузі охорони здоров’я, є покращення показників здоров’я і тривалості життя наших громадян шляхом підвищення якості та доступності медичних послуг пацієнтам, які цього потребують», – наголосив Володимир Курило.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар