Home Гроші

Виплату пенсій переселеним громадянам продовжили до 31 грудня

30380Виплату пенсій переселеним громадянам продовжили до 31 грудня. Про це на апаратній нараді 1 грудня під керівництвом виконувача обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака повідомила начальник головного управління Пенсійного фонду України у Тернопільській області Лариса Хома.

Труднощі із цього приводу виникають через відсутність в осіб даної категорії довідки про реєстрацію місця проживання.

«Ми продовжуємо спілкуватись з переселеними громадянами щодо важливості пред’явлення довідки про реєстрацію місця проживання, – зазначила Лариса Хома. – Відтак, залишилось 97 осіб, які не надали даного документу. Із деякими з них ми не можемо зв’язатись, тому це питання ще на доопрацюванні».

Щодо надходжень до Пенсійного фонду, план по страхових внесках перевиконали на 39%.  Також очікують зменшити заборгованість у розмірі до 4 мільйонів гривень. Адже велику суму боргу  у першій частині листопада погасило ВАТ «ТО «Текстерно», додала Лариса Хома.

У свою чергу Іван Крисак дав доручення головному управлінні Пенсійного фонду напрацювати пропозиції щодо розміру виплати пенсії учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС. Їх мають направити до Міністерства соціальної політики України з метою коригування постанов щодо розміру та процедури виплати пенсії громадянам даної категорії.

Довідково:

Як повідомили в управлінні ДСНС України в Тернопільській області, станом на 1 грудня 2014 року на Тернопільщині перебуває 1920 тимчасово переселених осіб, із них 347 чоловіків, 680 жінок, 522 дітей, 371 інвалідів та осіб похилого віку.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар