Home Світське життя

Тернополянин з Швейцарії дав концерт в допомогу Українській Армії

thumb_51246_news_mПіаніст Валентин Валентієв днями дав благодійний концерт в Тернопільській обласній філармонії на підтримку Українській Армії.

Наш земляк – лауреат міжнародних конкурсів, довший час навчався в Швейцарії, а зараз концертує по цілому світі.

- У мене дуже напружений концертний графік, – зазначає піаніст. – Але я знайшов час, щоб дати концерт у Тернополі і цим висловив свою громадянську позицію. Всі зібрані кошти пішли на підтримку Української Армії.

В програмі сольного концерту звучали фортепіанні твори Доменіко Скарлатті, Людвіга Ван Бетховена, Клода Дебюссі та Роберта Шумана.

В філармонії був повний зал, і публіка аплодувала стоячи. Єдине, чим був незадоволений сам виконавець, – це станом роялю у філармонії.

-З інструментом проблема, він не відповідає професійному рівню, – зауважив піаніст. – Рояль дуже старий, не відреставрований, і за величиною не відповідає нормам концертного залу. Це має бути концертний, а не кабінетний інструмент. Напевне, тепер доведеться збирати гроші на фортепіано для Тернополя.

Від дня розпорядження голови облради до дня проведення концерту було всього 10 днів, тому організація виступу пройшла швидко і напружено, зазначив виконавець.

- Велика подяка волонтерам та усім, хто долучився до цієї благодійної акції, – зазначив Валентин Валентієв.
Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар