Home Самоврядування Транспорт

По-новому курсуватиме тролейбусний маршрут №8

thumb_49657_news_mЯк повідомляють у прес-службі КП «Тернопільелетротранс», їдучи з «Аляски», на кільці біля «Універсаму», він повертатиме наліво та їхатиме по проспекту Злуки в напрямку «Східного» масиву.

Таке рішення прийняли на засіданні виконкому Тернопільської міськради.

Як пояснив начальник управління транспорту та зв’язку міськради Ігор Мединський, таку пропозицію для виконавчого комітету структура підготувала у зв’язку з численними зверненнями громадян. Річ у тім, що мешканці мікрорайону «Канада» та проспекту Злуки не могли електротранспортом дістатися «Східного». Ця частина міста не була покрита тролейбусним сполученням. Відтак, змінивши схему руху «рогатого», місто вирішило одразу дві проблеми: продовжило протяжність маршруту та охопило нову ділянку міста.

Отож, маршрут тролейбуса №8 пролягатиме так: вул. Симоненка, вул. Тарнавського, на кільці біля «Універсаму» поверне наліво на просп. Злуки, до вул. 15 Квітня, далі – пр-т. С.Бандери, звідти – на вул. Руську і далі за маршрутом.

Як повідомив директор КП «Тернопільелетротранс» Андрій Мастюх, курсуватимуть тролейбуси на зміненому восьмому маршруті з інтервалом 20 хвилин, для цього на маршрут запустять дві додаткові одиниці транспорту. На думку Андрія Павловича, новий маршрут має з часом знайде свого пасажира.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар