Два «золота» і «бронза» – у важкоатлетів «Інваспорту»

11Шестеро представників Тернопільського регіонального центру «Інваспорт» стали учасниками Відкритого Кубку Рівненської області з пауерліфтингу.

У жиму лежачи серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату у ваговій категорії 41 кг чемпіонкою стала Катерина Кухарчук – вихованка Тернопільського навчально-реабілітаційного центру, інформують в управлінні з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.

Також у ваговій категорії 49 кг учні центру Валерій Федчина та Андрій Євтушенко були сьомим та десятим, відповідно. У ваговій категорії 65 кг кременчанин Дмитро Поліщук зайняв четверте місце. А ще один чемпіонський титул завоював тернополянин Едуард Каськів, який виступав у ваговій категорії 88 кг.

Медаль на змаганнях у рівному виборов також і представник Тернопільського “Інваспорту” Сергій Юрійчук. Серед спортсменів з вадами зору у ваговій категорії 67,5 кг Сергій став бронзовим призером. Готував команду до змагань Віктор Юзчишин.