Home Події

Різдвяну кутю 95 тернопільських добровольців куштуватимуть на Донбасі

MVS_565015 грудня у зону бойових дій відбув зведений загін правоохоронців та бійців спецбатальйону «Тернопіль». 95 добровольців перебуватимуть у зоні АТО  якраз в період новорічно-різдвяних свят. Проте захисники воліють не думати про те, як святкуватимуть без рідних, радше прагнуть раз і назавжди покласти край буремним подіям на сході.
Сподівається, що ця ротація є останньою для тернопільських правоохоронців і керівник обласного управління внутрішніх справ Олександр Богомол:
-    Дасть Бог, дипломати та політики зроблять свою справу, і на нашій землі запанує мир та спокій. А допоки народ покладає на нас зобов’язання захищати державу, ми з честю та гідністю повинні виконувати це завдання.
Звертаючись до бійців, Олександр Миколайович побажав їм за будь-яких обставин бути разом, бо, як відомо, сила наша – в єдності, нагадав про дотримання суворої дисципліни, подякував за добровільну місію кожному правоохоронцю.
Слова вдячності керівник обласної міліції адресував також всім, хто допоміг у забезпеченні добровольців продуктами, теплим одягом, пальним, та іншими необхідними речами.
Серед інших приємний подарунок тернопільським добровольцям зробив благодійний фонд «Слава і Честь». Голова правління Володимир Якубеня вручив командиру спецбатальйону «Тернопіль» ключі від автомобіля.
Зі слів пана Володимира, фонд тісно співпрацює з іноземними благодійниками. Саме вони допомогли у придбанні не лише транспортного засобу, а й теплих речей, продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни. Подальша співпраця і підтримка фондом патріотів та захисників Вітчизни – триватиме, доки в Україні не запанує мир.
Не залишився осторонь потреб тернопільських правоохоронців жіночий колектив з Козлова Козівського району. Вони сплели й передали міліціонерам захисну сітку. В кожному зав’язаному вузлику – молитви і прохання про щасливе повернення додому кожного з добровольців.
З нетерпінням чекатимуть на своїх синів, братів, чоловіків батьків рідні. Хоч нелегко відпускати їх з мирної Тернопільщини, та розуміння, що ворог завтра може прийти і в нашу хату, додають сили проводжати своїх герої без сліз.
З божим благословенням в серці, з молитвою на устах і з великою надією нарешті повернутися з перемогою відбули добровольці на буремний схід. Як служитиметься їм, чи буде можливість зібратися за різдвяною кутею, яку, до слова, правоохоронці взяли з собою, – покаже час. Ми щиро бажаємо їм повернутися здоровими та без втрат.

MVS_5653

MVS_5739

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар