Home Події

У Катедральному соборі запалав віфлеємський вогонь

11821 грудня 2014 року пластуни з Тернополя занесли Вифлеємський Вогонь Миру у Катедральний собор міста. Відтепер кожен зможе запалити свічку у храмі та взяти вогонь додому.

Раніше Вифлеємський Вогонь завітав у Тернопільську Міську Раду, де його з великою радістю прийняв мер Тернополя Сергій Віталійович Надал. З вогнем пластуни також завітали на театральну площу міста.

«Вифлеємський вогонь Миру – це символ добра, радості, світла та миру. Запалюючи свічечку Вифлеємським вогнем ми ніби засвічуємо той промінчик надії, який свідчить про злагоду та мир у цей неспокійний час для нас всіх», – говорить координатор акції у м. Тернопіль Ольга Шимків.

Варто зазначити, що пластуни планують занести Вифлеємський вогонь миру у храми, школи, лікарні, державні установи Тернополя. Також вогонь буде переданий родинам пластунів, які загинули в АТО.

Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйнялися українською громадою продовж останніх років, становлячи для багатьох з нас доповнення під час святкування Різдва.

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар