Home Події

Кого не торкнеться четверта хвиля мобілізації?

1Батьки трьох і більше дітей не підуть захищати Україну.

 

20 січня в Україні стартує четверта хвиля мобілізації.

Стало відомо, кого вона не торкнеться.

Так, категоріями військовозобов’язаних, які звільнені від мобілізації у січні-квітні 2015 року є: непридатні за станом здоров’я, студенти та аспіранти, священослужителі, батьки трьох і більше дітей, люди, котрі зайняті постійним доглядом та мешканці окупованих територій.

Зауважимо, що непридатні за станом здоров’я мають бути визнані військово-лікарською комісією непридатними для військової служби на термін до 6 місяців.

Не потраплять до війська студенти денної форми навчання та аспіранти, священослужителі, які займають посаду в зареєстрованих релігійних організаціях.

Не будуть боронити Україну від ворога батьки трьох і більше дітей віком до 18 років.

Військовозобов’язані, які здійснюють постійний догляд за недієздатними родичами, будуть звільнені від мобілізації. Жителі Криму та непідконтрольних частин Донецької та Луганської областей не потраплять під четверту хвилю мобілізації.
Джерело: tsn.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

1 коментар

  1. Піду у перших рядах в атаку коли попереду йтиме мажорний батальйон в складі синків депутатів, олігархів і президентів, а ще попереду нас в атаку поведуть такі командири як парашенка, яценюк куля в лоба, пастор турчинов, гниломордий ющенко, та ще купа ішщих тотожних їм патріотів України, які її люблять як себе (а може й ще більше). А так звиняйте і передайте яйценюку, що не такому бидлу як він вчити українців як любити батьківщину.

Залишити коментар