Home Самоврядування Культура

Книжку написану за один день презентували у Тернополі

P8120767Свою нову книжку “Одного разу на Різдво” презентувала вчора у Тернополі письменниця Надійка Гербіш. На презентації були присутні батьки з дітлахами і ще до початку не залишилося жодного вільного місця.

“Ця книжка написалася за один день, за 1 січня 2014-го року. Я вирішила нічого не правити і як воно було, так і залишила. І за кілька днів відправила її Мар’яні Савці у “Видавництво Старого Лева”. Коли вже була в пологовому, читала “Facebook” і тут приходить повідомлення від Мар’яни Савки: “Класно. Ми книжку беремо. Скоро будем готувати до друку”. Я відписала: Ну, все – можна танцювати!” І поки ще було можна, то встигла потанцювати.

В мене той весь січень  і перед тим і грудень був присвячений темі внутрішнього очікування. При чому очікування не тільки народження дитини,ви пам’ятаєте, які тоді були події, це такий постійний стан – коли це все завершиться, коли нарешті знов буде добре, коли можна буде не соромитись радості. Якраз у цій казці вилилася моя думка про те, що навіть коли відбувається щось не таке, чого ти чекаєш, все одно є той, хто контролює увесь цей процес.

Мені здається, у своїх дитячих книгах я не намагаюся нікого виховувати, але, що намагаюся передати, крім віри в диво, віри в Бога – це віру, що попри те, що відбувається – може бути внутрішня радість. От зараз тема радості всупереч – це моя основна тема”, – поділилася своїми внутрішніми переживаннями з читачами письменниця.

Під час  зустрічі Надійка також по секрету розказала, що наступна дитяча книжка буде скоріш за все про білочок, бо вони їй страшенно подобаються, а ще одна доросла і серйозна книжка вийде восени, спеціально до “Форуму видавців” у Львові.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар