Home Самоврядування Освіта

На Тернопільщині визначили фіналістів конкурсу «Учитель року-2015»

f432564571508Фінал обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» провели в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти 15-16 січня , повідомляють в департаменті освіти та науки Тернопільської облдержадміністарції.

Члени журі кожної номінації оцінювали індивідуальні блоги і сайти 20 педагогів, їх «домашню роботу» – самостійно підготовлений освітній проект, результати фахової контрольної роботи, моделювання уроків, співбесіди – знання, практичні уміння й навички.

За результатами обласного туру конкурсу «Учитель року – 2015» переможцями і лауреатами стали:

ПЕРЕМОЖЦІ:

У номінації «Українська мова і література»:

Флешар Олександра Богданівна
м. Тернопіль
Тернопільський НВК «Школа – ліцей №6» ім. Н.Яремчука

У номінації «Правознавство»:

Кульчицька Тетяна Володимирівна
м. Тернопіль
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №7 з поглибленим вивченням іноземних мов

У номінації «Хімія»:
Клапків Оксана Михайлівна
Теребовлянський
Дарахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

У номінації «Образотворче мистецтво»:

Кізілова Галина Олександрівна
м. Тернопіль
Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

ЛАУРЕАТИ:

У номінації «Українська мова і література»:
Демчук Наталія Миколаївна
Бережанський
Бережанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Ячменьова Олена Семенівна
Кременецький
Кременецький ліцей імені Уласа Самчука

Батіг Наталія Іллівна
Монастириський
Монастириська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гикава Любов Ярославівна
Чортківський
Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.

У номінації «Правознавство»:
Семенюк Борис Данилович
Кременецький
Кременецький ліцей імені Уласа Самчука

Серафим Олексій Михайлович
Лановецький
Загірцівська ЗОШ І-ІІ ст.

Мартинюк Петро Михайлович
Підволочиський
Турівська ЗОШ І-ІІ ст.

Приймич Лариса Іванівна
Шумський
Шумський ліцей

У номінації «Хімія»:
Загнибіда Наталія Михайлівна
Тернопільський
Стегниківська ЗОШ І-ІІ ст.

Ревак Лілія Іванівна
Чортківський
Улашківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Садовська Тетяна Ярославівна
м. Чортків
Чортківська ЗОШ №5

Бугера Лариса Іванівна
м. Тернопіль
Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №16 ім. В.Левицького

У номінації «Образотворче мистецтво»:
Хом’як Андрій Володимирович
Заліщицький
ЗОШ І-ІІ ст. с. Зелений Гай

Соколовська Людмила Сергіївна
Кременецький
Підлісецька ЗОШ І-ІІ ст.

Дацко Ганна Анатоліївна
Підволочиський
Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст.

Погонець Іванна Василівна
Шумський
Шумська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар