Home Кременецький район

Рідні розшукують кіборга з Тернопільщини В’ячеслава Мельника – позивний Анчоус

thumb_62666_news_m Вже більше трьох днів не виходив на зв’язок зі своїми рідними кіборг з Тернопільщини В’ячеслав Мельник – позивний Анчоус.

Цей 26-річний боєць родом з села Білокриниця Кременецького району – військовослужбовець 80-ї Львівської бригади – третій батальйон, окремий зенітно-артилерійський підрозділ. В’ячеслав брав участь в обороні Донецького аеропорту. Востаннє батько зв’язувався з ним ще три дні тому, розповідає волонтер Тарас Паляниця. Більше звісток від В’ячеслава не було, тому рідні дуже переживають за нього і просять допомогти у його пошуках.

- Можливо, хтось має там контакти, можливо, є знайомі волонтери. Прохання, повідомте, – просить Тарас Паляниця. – Є неперевірена інформація, що він знаходиться в Одеському шпиталі. Я вже обдзвонив госпіталі Львова, Вінниці, Одеси, Дніпропетровська, Миколаєва, – ніде про такого бійця не чули. Останній раз, коли рідні телефонували на його номер, то почули наглою російською, що їх сина зарізали…

Рідні та волонтери сподіваються, що з В’ячеславом все гаразд, а не виходить він на зв’язок, бо можливо під час останніх запеклих боїв в аеропорту просто загубив телефон.

Довідка
В кого є інформація про бійця В’ячеслава Мельника, повідомляйте за телефоном – 096-814-69-00.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар