Home Кременецький район

Загинув кіборг з Тернопільщини. Сиротами залишилось двоє діток

thumb_62666_news_mВ боях за Донецький аеропорт загинув боєць 80 аеромобільної бригади В’ячеслав Мельник із села Білокриниця Кременецького району.
З важким пораненням руки, його вивозили санітарною машиною разом з іншими пораненими. Автомобіль потрапив під обстріл з “Градів” на виїзді з аеропорту.
З групи вижив лише один боєць.
Це був якраз момент, коли наші Кіборги відходили зі зруйнованого терміналу.
Друзі і волонтери в хаосі війни кілька днів не мали жодної інформації про В’ячеслава, тому жили надією, що він живий, що , можливо, потрапив у полон. На жаль…
Наш Герой віддійшов до лав Небесної Армії.
Минулого року, якраз напередодні мобілізації, загинула дружина В’ячеслава. На руках лишилися двоє маленьких дітей. Однак, Славко не став шукати шляху, щоб уникнути війни.
Рідні і друзі щиро дякують волонтерам, бійцям Правого Сектору і всім, хто допомагав у ці страшні дні розшукувати В’ячеслава.

Джерело: Погляд

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

2 Коментарі

  1. ДО яких п1р ця РАКОВА ГНИДА ВБИВАТИМЕ УКРА!НЦ!В???????? НЕВЖЕ ВЕСЬ СВ!Т НЕ МОЖЕ цього В!ЙСЬКОВОГО ЗЛОЧИНЦЯ ПРИВЕСТИ до В!ДПОВ!ДАЛЬНОСТ!!!! його особист1 ПРИМХИ ВИКОНУЮТЬ СЛ!ПЦ!- В!ЙСЬКОВ1 рос11??7 ЩО ВИ РОБИТЕ? ВБИВЦ!!!! Що вам УКРА!НА ПОГАНОГО ЗРОБИЛА? ТОМУ, ЩО НЕ хоче бути на ПОВОДУ у совэтсько1″мол1″? Бо не буде виходу на ЭВРОПУ, якщо УКРА!НА вв1йде в ЭВРОСОЮЗ?!!! рос1яни- ви В!ЧН! ” БУРЛАКИ” , ВАМ далеко до КОЗАК!В -УКРА!НЦ!В!

Залишити коментар