Home Події

Тернополем ширяться панічні настрої через мобілізацію

477024Під час першої та другої хвиль мобілізації до обласного комісаріату приходило чимало добровольців, – кажуть військові. Чоловіки з великим патріотизмом були готові захищати Батьківщину. Ситуація кардинально змінилася під час четвертої мобілізаційної черги, – яка в області проходить складно.

Чимало чоловіків з Тернопільщини уникає вручення повісток, – кажуть військові. Почастішали випадки зміни місця проживання та виїзду за кордон військовозобов’язаних. Серед причин такої ситуації – незрозумілі позиції керівництва держави щодо дій українського війська, – розповідають військові.

«Раніше чоловіки йшли до військкоматів, не чекаючи мобілізаційної черги чи повістки. Було багато добровольців. Тепер ситуація кардинально інша. Є випадки, коли чоловіки намагаються ухилитися від свого громадянського обов’язку захищати Батьківщину. Можливо, так складається ситуація від якогось незнання чи панічних настроїв. Адже маємо трагічні випадки на території антитерористичної операції. Відтак ми нагадуємо, якщо чоловіка мобілізовують, то це не означає, що він під відразу у бій. Спочатку їх мобілізовують в навчальний центр, там проводиться навчання військовозобов’язаних, потім проводиться бойове злагодження в складі військового колективу, забезпечення військовою формою, одягом і потім йдуть виконувати завдання у визначений район. Братимуть участь у бойових діях лише підготовлені бійці», – розповів тимчасово виконуючий обов’язки заступника обласного військового комісара із роботи з особовим складом і громадськістю Анатолій Єднак.

Військові запевняють: непідготовлених солдатів на територію антитерористичної операції не відправлятимуть

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар