Home Події

Олександру Синьовському під час обстрілу поблизу Дебальцевого гранатою відірвало ногу

donor32-річному Олександру Синьовському 5 лютого під час обстрілу поблизу Дебальцевого гранатою відірвало ногу, поранило руку та обличчя. Лікарі кажуть, що чоловік вижив чудом, проте на нього чекає довге й дороге лікування.

- Гранату розірвало прямо біля нього і те, що він вижив – це чудо, – каже дружина Олександра Надія Синьовська. – Ногу відірвало відразу, а рука і обличчя в жахливому стані. Добре, що він був у шоломі…

У лікарні в Артемівську бійцю ампутували ногу і перевели у реанімацію в Дніпропетровськ, де чоловіка прооперували зі штучною вентиляцією легенів.

- Спочатку його сестра обдзвонювала всі лікарні у Дніпропетровську і його ніде не було, – каже жінка. – А потім сказали, що він – у реанімації. Коли його привезли туди, то він стікав кров’ю, рука була вся синя. Лікарі спочатку взагалі не давали ніякої надії і казали, що він не виживе. Але все-таки прооперували. Тепер він точно житиме.

Після того, як стан Олександра більш-менш стабілізувався, йому склали руку. Зараз чоловік ще у реанімації у Дніпропетровську, де поруч з ним дружина і мама. А вдома на тата чекає 7-річна донечка.

- Поки про те, щоб його переводити з реанімації взагалі немає ніякої мови, – каже пані Надія. – Наразі все, що йому необхідне є тут, у Дніпропетровську. Волонтери допомогли з оплатою реанімації. Проте сказали, що нам на подальше лікування потрібно багато грошей.

Тож дружина Олександра Синьовського просить небайдужих допомогти зібрати кошти на лікування чоловіка.

- Ми зараз не в тій ситуації, щоб відмовлятись від допомоги, – додає жінка. – Я розумію, що лікування буде дорогим і невідомо, скільки потрібно буде ліків, операцій і скільки це все коштуватиме.

Олександр Синьовський, за словами його дружини, був мобілізований 3 вересня. І пробув у зоні АТО 5 місяців без ротації.

Довідка

Бажаючі допомогти зібрати кошти на лікування пораненому бійцю можуть перераховувати гроші на картку ПриватБанку 4405 8823 1426 8107 Надія Синьовська. Контактний телефон до пані Надії – 097-807-60-44
Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар