Home Події

Тернополяни розповіли про подарунки та святкування Дня закоханих

valentines-day(1)Напередодні Дня закоханих хтось купує подарунки та готує сюрпризи для своїх половинок, інші вважають, що подібні свята у тяжкий для країни час святкувати недоцільно.

Серед опитаних тернополян, більшість збирається провести 14 лютого разом зі своїми коханими. Ті, хто ще не знайшов своєї другої половинки, проведуть час із друзями, рідними чи просто відпочинуть вдома. Подарунки на думку тернополян, повинні бути від щирого серця, навіть якщо це – звичайна валентинка. Молодь каже, що бійцям теж потрібно подарувати частинку тепла, любові та підтримати їх.
Проте серед оптимістично налаштованих людей є і ті, хто не розуміє, як можна святкувати подібні свята, коли на Сході гинуть люди.
Декілька хлопців відмовились коментувати на камеру, проте сказали, що День Валентина – це не свято. Та й у даний час будь-яке святкування чи відпочинок у клубах -недоцільне.
- Якщо комусь вже дуже кортить посвяткувати, то це потрібно робити в колі друзів чи родини, або наодинці зі своєю половинкою, – кажуть хлопці. – Але аж ніяк не перетворювати це на щось грандіозне. Зараз не до цього…

Інші думки стосовно подарунків та святкування Дня закоханих дивіться на відео.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар