Home Події

Колишній прес-секретар Валентина Хоптяна Володимир Лех очолив телеканал “Рада”

41136_4_800x60026 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла відповідні зміни до ліцензії каналу. Відтак директором державного підприємства «Парламентський телеканал “Рада”став Володимир Лех, пише “Телекритика”.

На цій посаді він  замінив Василя Климчука. Нагадаємо, що пан Лех виконував обов’язки директора каналу «Рада» після відсторонення пана Климчука з посади. 3 листопада пана Климчука звільнили за угодою сторін.

Також у каналу «Рада» змінився склад редакційної ради.

Власником державного підприємства «Парламентський телеканал “Рада”» є Апарат Верховної Ради України.

Нагадаємо, Володимир Лех, більш відомий тернополянам як телеведучий та журналіст компанії «TV-4», народився 30 квітня 1984 р. в смт Дружба Теребовлянського району Тернопільської області. У п’ять років переїхав жити у райцентр. Там у 1991 році пішов у перший клас Теребовлянської ЗОШ №1, яку закінчив на відмінно. У 1999 р. вступив до Тернопільського технічного коледжу ТДТУ ім. І.Пулюя на спеціальність “Менеджмент організації”. У 2003 р. почав навчатися у Тернопільському державному технічному університеті, факультет економіки та управління. Два ВУЗи закінчив з дипломами з відзнакою. У 2003 р. працював журналістом рекламного відділу та новин на ТТБ. 2003- 2008рр. – журналіст, ведучий новин та авторських програм на “TV-4”. 2006-2007рр. – позаштатний кореспондент телеканалу “Інтер”. З 2008 р. – головний редактор, ведучий новин, авторських програм телеканалу “Рада”.

У 2013 році очолив прес-службу Тернопільської ОДА. Однак через кілька місяців, у березні 2014 року,  Володимир звільнився і повернувся працювати на телеканал “Рада”.

Джерело: www.vision.ternopil.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

1 коментар

  1. Ви хоча б пораділи, насамперед, за колегу, а вже потім за земляка! Якщо людина знає свою роботу, то чому не можуть його призначити керівником каналу? До того ж, він там 6 років працював і вбільшості при демократах: Яценюку, Турчинову, і при тому ж Литвину, коли той працював на Ющенка. А те, що доля його закинуоа на 5 місяців в Тернопіль – це не показник. Всі журналісти добре знають Вовку – він ніколи нікого не образив, позитивний, Веселий, завжди йде на контакт і багатьом допомагає. Я про те, що фото це ЗМІ могло Вовку показати і в кращому ракурсі, але наші ЗМІ готові, мабуть, маму рідну продати заради заголовку і фото … Прикро..((

Залишити коментар