Великий тернопільський футбол оживає після зими

0Тернопільська “Нива” повернулася із тренувального збору в Мукачево та вже зіграла товариський матч із суперником по першій лізі – чернівецькою “Буковиною”. Зустрічалися команди на футбольному полі у Великих Гаях поблизу Тернополя.

У першому таймі контрольного поєдинку з “Буковиною” Богдан Самардак випустив потенційну основу “Ниви”. Впродовж гри господарі намагались домінувати, втім, чернівецькі захисники до своїх воріт тернополян не підпускали. Кінцівка першого тайму пройшла за переваги “Ниви”, втім до перерви рахунок змінити не вдалося – 0:0. На другий тайм команди вийшли з оновленими складами, провівши низку замін. Це принесло користь гостям із Чернівців, які зуміли відзначитися двічі. “Нива” відквитати пропущеного не зуміла. Результат товариської зустрічі – 2:0 на користь “Буковини”.