Home Самоврядування Медицина

Олег Гурич потребує дороговартісного лікування

0_k__52753539865897- Також проявити милосердя стосовно цього чоловіка просить і організація Товариства Червоного хреста Тернополя. Чоловіку необхідні гроші на операцію і на щомісячне вартісне лікування.

Олегу Гуричу 30 років. У нього вирізали половину лівої легені. Він інвалід 3 групи загального захворювання. Як вказано в надісланих ним документах, його діагноз „Вроджена кістозна гіпоплазія н\частки лівої легені, вторинні мішковині бронхоектази зліва. Стан після н\лобектомії зліва. Бронхоектатична хвороба правої легені, фаза нестійкої ремісії. Хронічне обструктивне захворювання легенів, гр.. С, важкий перебіг, стадія нестійкої ремісії”.

Щомісяця я витрачаю на лікування 3-4 тисячі гривень, – пише Олег Гурич в листі до редакції. – Крім того, до 1,5 тисячі гривень йде на лікування загострень, які відбуваються майже щомісяця.

Крім хвороб легенів чоловік має урологічні, дерматологічні і неврологічні проблеми. Він вже переніс кілька операцій і зараз чекає на наступну операцію у Львові в Медичному Центрі „Святої Параскеви”, на яку потрібно 20-30 тисяч гривень.

Чоловік пише, що не відмовиться від будь-якої допомоги – чи коштами, чи ліками, чи скеруванням в якусь медичну установу, де він би міг лікуватися безкоштовно. На роботу він не може влаштуватися через часті загострення хвороби. Чоловікові інколи допомагає батько, який живе на Волині. Тому Олег пише листи в різноманітні установи з проханням про допомогу.

Для небайдужих – кошти на лікування можна перераховувати на розрахунковий рахунок Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста. Розрахунковий рахунок 26003000257277 в ПАТ „Укрсоцбанк”, МФО 300023, код 14034994 з приміткою „Благодійний цільовий внесок на лікування Олега Гурича”.
Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар