Home Самоврядування Медицина

Через недоїдання тернополянам загрожує небезпечна хвороба

86459129Недоїдання, виснаження організму, ослаблення імунітету та відсутність необхідних вакцин – основні причини прогресування туберкульозу, – відзначають фахівці. У День боротьби з цим захворюванням нагадують жителям краю про необхідність щорічного проходження флюорографії.

Останнім часом в області меншає хворих на туберкульоз. Проте останні події в країні нагадують, що тенденція з позитивної може швидко змінитися на негативну. Причина – бідність населення.

«Зараз область займає перше місце в країні щодо ефективного лікування туберкульозу. Понад вісімдесят відсотків хворих на туберкульоз після лікування показують гарні результати. Проте насторожує недофінансування цієї галузі, вже зараз спостерігається нестача відповідних вакцин. Відтак ми не втомлюємося нагадувати, що легше попередити хворобу, ніж потім лікувати запущений стан», – каже завідувач диспансерного поліклінічного відділення обласного тубдиспансеру Надія Пелехат.

Лікарі нагадують також про сумну статистику. Смертність від туберкульозу більшає. Минулого року від цієї недуги в краї померло до сотні людей.

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар