Home Скандал

Батько Устима Голоднюка знайшов бійця, який продавав тепловізор, куплений йому волонтерами

5Володимир Голоднюк натрапив на оголошення, що було на форумі, де хлопець продавав тепловізор для АТО. Коли чоловік зателефонував йому, то дізнався, що хлопець повернувся із сходу, але зараз на дембелі. Він вирішив продати за пів ціни тепловізор, куплений йому волонтерами, щоб купити собі телевізор.

-Вчора випадково натрапив на форумі на об’яву: Продам або подарую новий тепловізор для АТО. Набираю номер, знайомлюся, розпитую і починаю прозрівати. Людина на ім’я Сашко з Луганщини, який щойно повернувся з АТО хоче продати тепловізор, куплений йому волонтерами. Я в повному ступорі запитую як так продати, за нього вже волонтери раз заплатили.

Чую аргументи: Його купляли мені, а я вже на дембелі теж хочу купити собі телевізор, а на решту грошей – своїм “хлопцям” форму. Кажу йому: Друже, дай координати своїх “хлопців” і ми їм форму дамо, а ти нам дай тепловізор, який необхідний на передовій! Чую, повне непорозуміння і намагання зі мною торгуватися – називає суму в 65 тис. гривень (це пів ціни такого тепловізора). Я не втерпів і висказав йому все, що про нього думав. З форуму його повідомлення щезло, а телефон більше не відповідав, – пише Володимир у фейсбуці.

Володимир Голоднюк додав, що купив три тепловізори, два з яких будуть безпосередньо доставлені в АТО, а один буде вручений бійцю, (він вже четверту ротацію бореться з ворогом на передовій) який зараз у відпустці.

-Я наніс на них гравірування “Не продається”,”Волонтерська допомога”.
Закликаю всіх волонтерів бути принциповими в таких випадках і “палити землю” під такими баригами, – додає Володимир Голоднюк.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар