Home Події

Тeрнoпoляни мoжуть oцiнити рoбoту кeрiвникiв кoмунaльних пiдприємcтв

znak_pitannjaДати оцінку роботі керівників комунальних підприємств відтепер можуть й читачі сайту «Тернопільські гарячі новини». Залишайте свої відгуки у рубриці «Зворотній зв’язок» і можливо вони стануть основною наших майбутніх публікацій.

У Тернополі працює близько десятка комунальних підприємств. З роботою деяких ми зустрічаємося щодня, а про існування інших тернополяни навіть не здогадуються. А все залежить від ефективності роботи. Ритм у будь-якій організації задає керівник. Лише завдяки його вмінню організувати робота, правильно поставити завдання і згуртувати колектив залежить не тільки результат, а й наше благополуччя, адже усі КП мають працювати на благо міста. Відтак тернополяни мають цілковите право давати оцінку діяльності тих чи інших керівників.

Якщо Ви бажаєте поділитися власними спостереженнями і розповісти про позитивні результати чи «провали» комунальників, залиште повідомлення у рубриці «Зворотній зв’язок». Діліться з нами власними думками щодо якості роботи працівників підприємств, тарифів, ефективності управління керівника, схем і методів роботи. Журналісти сайту проаналізують і перевірять отриману інформацію та на основі виявлених фактів підготують цікаві публікації. Чекаємо на Ваші повідомлення.

А ми нагадуємо, які саме КП здійснюють діяльність у Тернополі. Це КП «Міськшляхрембуд», “Тернопільбудінвестзамовник”, Міське бюро технічної інвентаризації, „Тернопільміськсвітло”, „Тернопільміськтеплокомуненерго”, „Тернопільводоканал”, КП «Еней», «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» , КП «Місто», СКП «Ритуальна служба», «Тернопільелектротранс», «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя», «Парк Загребелля», «Футбольний клуб «Тернопіль», КП «Тернопільський міський стадіон», КП «Центр дозвілля і молодіжних ініціатив імені Довженка», Земельно-кадастрове бюро», «Міськавтотранс», «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя», КП Тмр «Тернопіль Інтеравіа», Редакція газети «Тернопіль вечірній», КП «Палац кіно»Тмр.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

1 коментар

  1. Розуміючи складнощі надання послуг населенню,вважаю що вони повинні бути якіснішими щодо прибирання під’їздів та прилеглої до будинку теритоторії. Насамперед,це повинні розуміти ,як керівники ком.підприємств та ,доносити вимоги до тих,які безпосередньо надають ці послуги-працівникам.Це мають розуміти і самі жителі, батьки,школа,які повинні навчати своїх дітей до порядку.Якщо ми хочемо наблизитися до європейських норм надання послуг населенню,то маємо це робити,ми маємо вчитися всі жити по-європейськи..

Залишити коментар