Home Самоврядування Спорт

У Тернополі відбудеться Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки

325 квітня на Театральному майдані з нагоди Всесвітнього дня здоров’я відбудеться Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я».

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:
14.00. – Змагання зі стрітболу у трьох вікових групах (юнаки до 18 років; 19 років і старші, дівчата);
14.00. – Змагання з дворового футболу на майданчику ЮКА (склад команди 2 чоловіка);
З 14.00. до 18.00 – Безкоштовне вимірювання артеріального тиску (Комунальна установа Тернопільської обласної ради „Центр здоров’я” та студенти Тернопiльського державного медичного університету ім. I.Я. Горбачeвського.
З 14.00. до 18.00 – проведення X Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для Тернопільської обласної дитячої лікарні. Детальнішу інформацію можна отримати за тел. (0252) 23 59 77, 0976115988 (Арсен Ляхоцький) та на офіційному веб-сайті ВБФ «Серце до серця»: www.sercedoserca.com.ua (розділ «Тернопільська область).
14.15. – Конкурс малюнку на асфальті.
14.30. – Руханка.
14.40. – Змагання на роликових ковзанах.
15.00. – Змагання «Веселі старти».
15.00. – Вікторина „Здоров’я – це … ”.
15.00. – Марафон танцювальних колективів м. Тернополя.
Також піж час проведення заходів з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я працівники комунальної установи Тернопільської обласної ради „Центр здоров’я” нададуть рекомендації щодо формування здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, а волонтери Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” розповсюдять інформаційно-просвітницьку літературу щодо здорового способу життя.
Реєстрація для участі у змаганнях : за годину до початку змагань!

Організатори: Тернопільська міська рада, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

Контактні телефони:
т. 51-16-35 – Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.
т.52-03-53 – Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Джерело: poglyad.te.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар