Home Самоврядування Спорт

У Тернополі проведуть Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я»

mail.google.comНазва заходу: Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки  «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.

Місце та дата проведення: Театральний майдан м. Тернополя, 25 квітня 2015 року.

Організатори: Тернопільська міська рада, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:
14.00. – Змагання зі стрітболу у трьох  вікових групах (юнаки до 18 років; 19 років і старші, дівчата);
14.00. – Змагання з дворового футболу на майданчику ЮКА (склад команди 2 чоловіка);
З 14.00. до 18.00 – Безкоштовне вимірювання артеріального тиску (Комунальна установа Тернопільської обласної ради „Центр здоров’я” та студенти Тернопiльського державного  медичного  університету ім.  I.Я. Горбачeвського.
З 14.00. до 18.00 – проведення X Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для Тернопільської обласної дитячої лікарні. Детальнішу інформацію можна отримати за тел. (0252) 23 59 77, 0976115988 (Арсен Ляхоцький) та на офіційному веб-сайті ВБФ «Серце до серця»: www.sercedoserca.com.ua (розділ «Тернопільська область).
14.15 – Конкурс малюнку на асфальті.
14.30 –  Руханка.
14.40  – Змагання на роликових ковзанах.
15.00 – Змагання «Веселі старти».
15.00 – Акція „Здоров’я – це … ”.
15.00 – Марафон танцювальних  колективів м. Тернополя.
Також піж час проведення заходів з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я працівники комунальної установи Тернопільської обласної ради „Центр здоров’я”  нададуть рекомендації  щодо формування здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, а волонтери  Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” розповсюдять  інформаційно-просвітницьку літературу щодо здорового способу життя.
Реєстрація для участі у змаганнях : за годину до початку змагань!
Контактні телефони:
т. 51-16-35 – Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.
т.52-03-53 – Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар