Home Події

Тернополяни почали менше жертвувати на потреби бійців АТО

384055990Аби допомогати українській армії, у Тернополі планують налагодити власне виробництво. Після свят люди все менше жертвують на потреби бійців, склади, кажуть волонтери, порожні і нашим захисникам тепер все частіше доводиться відмовляти. Відтак, в штабі самооборони майдану Тернопільщини звертаються до підприємців, економістів з проханням ділитися ідеями як можна заробити для бійців.

– Двох робочих рук і зграйки приходящих волонтерів, які приходять раз на тиждень, закрити питання цілою області дуже важко. Зараз нам напевно важко, як ніколи, коли повністю порожній штаб, коли немає пачки печива для того, щоб дати нашому бійцеві, страшно, коли люди дзвонять за аптечками, бо в них все згоріло і в нас немає ні за що ні купити, ні де взяти. Такої ситуації ще не було, – розповідає волонтер “Самооборони майдану Тернопільщини” Лілія Мусіхіна.

Зараз не треба падати у відчай, каже Лілія Мусіхіна, треба думати як заробляти гроші. В самообороні майдану Тернопільщини вишивають, розмальовують каски, гільзи, виготовляють біжутерію і виставляють лотами на аукціон. Ці речі користуються попитом серед української діаспори в Італії, Великій Британії та інших країнах. Проте цього мало, каже Лілія Мусіхіна. відтак, потрібно налагодити власне виробництво.

– Треба думати як налагодити виробництво пов’язане з військовою промисловістю, можливо є сенс шити розвантажувальні жилети, можливо є сенс шити інші речі, можливо є сенс просто налагодити випікання булочок, пряників, але повністю весь прибуток віддавати на армію. Я дуже прошу людей, які мають відношення до бізнесу, які врешті є професійними економістами придумайте, будь ласка, чим Ви можете нам допомогти. Я не знаю як це робиться приходьте, до на на штаб будемо думати, – говорить Лілія Мусіхіна.

З ідеями як заробляти гроші для української армії можете звертатися в штаб самооборони Майдану, що на вулиці Грушевського,1 у Тернополі.

– Є ще одна задумка, цікава. З зароблянням грошей для тернополян це буде цікава несподіванка. Зразу скажу, ідею злизала з армії УПА, але сподіваємося, що тернополяни підхоплять. Єдине що скажу, дітям буде солодко, Вам приємно, а хлопцям корисно.

Джерело: ТВ-4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар