Home Події

Чому тернополяни відмовляються від індивідуального опалення?

7 Через підвищення тарифів на газ жителі Тернополя почали звертатися до міських тепломереж з питаннями, чи можливо повернути в їхні домівки централізованого опалення замість встановленого раніше автономного. Про це на виконкомі розповів директор КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Андрій Чумак.

- У нас вже є перелік квартир тернополян з індивідуальни опаленням, мешканці яких звернулися до нас із проханням, чи не можна їм повернутися назад? – розповідає пан Чумак. – Тобто, чи є система, як можна повернутися до централізованого опалення? Бо з 1 квітня газ для населення подорожчав, і люди тепер не знають, чи вкладуться у відведені 200 кубів газу, щоб платити за нього нижчу ціну.

За минулу добу в тепломережі звернулося вже четверо громадян з питанням про технічну можливість повернення до централізованого теплопостачання, розповів пан Чумак.

- Через підвищення тарифів кількість таких звернень, очевидно, зросте, – зауважив пан Чумак. – Тож треба буде продумати, чи є можливість зворотнього процесу.

У міській раді зауважили, що такий процес передбачали ще тоді, коли люди почали масово встановлювати автономне опалення кілька років тому.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар