Home Події

Тернополян просять долучитись до акції “Серце до серця”

1Долучитися до благодійної акції “Серце до серця” та допомогти хворим дітям закликають мешканців Тернопільщини. Триватиме акція до 27 квітня. Гроші збиратимуть волонтери, які матимуть скриньку з відповідною символікою благодійного фонду “Серце до серця”. Акція відбувається вдесяте, цьогоріч за гроші, які зберуть на Тернопільщині, планують купити сучасне медичне обладнання для реанімаційного відділення Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

Цього року організатори благодійної акції “Серце до серця” планують купити обладнання для реанімаційного відділення Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. Зокрема, моніторингову апаратуру, апарати штучної вентиляції легень, дозуючу апаратуру для внутрішньовенного введення наймолодшим пацієнтам, дефібрилятори та інше.

– Все буде залежати від кількості зібраних грошей, чим більше грошей зберемо, тим більше кількість обладнання можна буде закупити. Я прошу всіх долучатися до акції, якщо побачите волонтера із скринькою, з наліпкою, киньте хоча б гривню чи п’ять, хто скільки з може. Будемо вдячні за будь-який вияв вашої підтримки, навіть одна гривня зможе допомогти дітям, які потребують цього, – закликає волонтер акції “Серце до серця” Анастасія.

Акція “Серце до серця” триватиме до 27 квітня. Спочатку волонтери збиратимуть гроші на підприємствах, установах та організаціях. 25-26 квітня відбудеться фінал акції. Волонтери вийдуть на вулиці і проситимуть долучитися тернополян, гостей міста та допомогти хворим дітям.

– Основний центр акції буде проходити на Театральному майдані, там будуть концерти присвячені десятій річниці проведення цієї акції в Україні. Якщо побачите людей з скриньками, з сердечками, наліпками нашої акції, то знайте, що це також наші волонтери, але вони зосередженні не на Театральному майдані, а по всьому місті, – каже Анастасія.

Долучатися до акції просять волонтерів. Будь-яка допомога важлива, найголовніше – це небайдужість і бажання допомогти.Зареєструватись волонтером та отримати ідентифікатор, скриньку, сердечка можна в штабі акції за адресою: м. Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого, 3, каб. 3. Кращі волонтери акції влітку зможуть взяти участь у сплаві річкою Дністер, побувати на музичному фестивалі “Вудсток”.

Джерело: ТВ-4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар