Home Самоврядування Транспорт

«Лежачі поліцейські» не зупиняють тернопільських водіїв

108Вулиця Крушельницької одна із найзатишніших в місті. Все б нічого, якби не шалений рух транспорту. «Лежачі поліцейські» вже нікого не зупиняють: їх навчилися об’їжджати, та й маршрутки втовкли їх в асфальт «по саме горло». Ганяють тут і вдень, і вночі, хоча вулицею щодня ходять тисячі людей: це єдиний спосіб пройти в центр міста для жителів Нового Світу.

Журналіст ternopil.info став свідком того, як небезпечно пересуватися Крушельницькою: на його очах водій ледь не збив жінку із дитиною. Причина проста — він гнав, як скажений, та не побачив пішоходів з-за іншої машини.

ДТП на цьому відрізку дороги — доволі часте явище, але нічого робити не хочуть ні працівники ДАІ, ні водії. Здається, всім плювати: одні ганяють. інші їх не контролюють.

Хочемо звернутися до керівництва ДАІ: як мінімум, полагодіть «лежачих», як максимум — ведіть постійний нагляд за смертоносною дорогою.

Джерело: ternopil.info

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

2 Коментарі

  1. По вул.Крушельницької досить спокійний рух. Перейти вулицю – нема ніяких труднощів. Просто не треба розмовляти по телефону і бути чуток уважним. Ніхто вам не допоможе, як самі не подбаєте про свою безпеку. А з НовогоСвіту перети вулицю не зможе тільки людина з лісу. Світофор є? Які труднощі перейти вулицю на злений сигнал світлофору? Не займайтесь дурньою і не вантажте даремно ДАІ!

  2. Згоден з Павлом – пішоходи і веселопедисти це реальне зло на дорогах. Я водій, Я плачу за дороги, то якого хера пішоходи по них ходять і веселопедисти їздять, Я ж по тротуарах не їзжу на своєму авто!

Залишити коментар