Home Світське життя

Напередодні “Тернопільських днів моди” модельєри початківці продемонструють свої колекції

111Модельєри початківці продемонструють свої авторські колекції напередодні “Тернопільських днів моди”.  Відомі дизайнери привезуть свої моделі безпосередньо вже на фешн-шоу.

Нагадаємо, “Тернопільські дні моди” будуть 22 травня вшосте у нашому місті. Акцент зроблять на етно-одяг. ДизайнериНа дійстві продемонструють строї Полісся, Закарпаття, Буковини, Покуття, Галичини, Центрального та інших регіонів України, які надали із своїх приватних колекцій Тарас Демкура, Роксоляна Шимчук і Віра Матковська.

Відома майстриня Роксоляна Шимчук підготувала для всіх гостей Тернопільських днів моди особливий сюрприз – виставку авторських етно-прикрас, які можна буде побачити у шоу-румі.

Особливістю Тернопільських днів моди є ще й те, що цей захід ставить за мету відкриття нових імен в галузі дизайну одягу. Саме в Тернополі модельєри-початківці мають можливість продемонструвати свої авторські колекції. Багато хто з них утверджується в професії і відкриває власні майстерні одягу, що сприяє самозайнятості випускників коледжів, училищ, інститутів. Тож і цього року 14 травня в Українському домі «Перемога» відбудеться окремий показ молодих дизайнерів.

Також тернополяни матимуть можливість помилуватися вишуканим ретро-супроводом моделей в ексклюзивних автомобілях від клубу «Ретрокортеж». У такий спосіб місто на коротку мить опиниться у вимірі іншої історичної епохи.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар