Home Гроші

Райффайзен Банк Аваль закриває обласний офіс в Тернополі

indexУ банку кажуть, що закриття Тернопільської обласної дирекції Аваль не вплине на роботу відділень у області.

«Інформація про закриття Тернопільської обласної дирекції Райффайзен Банку Аваль, розміщена на сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, — це повідомлення про закриття лише обласного офісу банку у Тернополі, яке не вплине на роботу його відділень», — йдеться в офіційному повідомленні Райффайзен Банку Аваль.

Там наголошують, що всі умови співпраці між клієнтами та банком в області, включаючи договори, умови продуктів, пакети обслуговування тощо залишаються без змін.

“Закриття дирекції є частиною програми з реорганізації системи управління мережею відділень банку, що покликана оптимізувати витрати у нинішніх складних умовах”, – повідомили у прес-службі.

Єдине нововведення для клієнтів Тернопільської обласної дирекції буде полягати в тому, що після закінчення операційного дня 22 травня 2015 року банком буде здійснено міграцію всіх клієнтських рахунків Тернопільської обласної дирекції на Львівську обласну дирекцію АТ «Райффайзен Банк Аваль» (МФО 325570, ЄДРПОУ 20846070). У результаті буде зміно реквізити для зарахування безготівкових платежів та SWIFT-переказів.

Реквізити для готівкового поповнення карткових рахунків (10-значний номер карткового рахунка, номер картки) залишаються незмінними.

Для отримання нових реквізитів зарахування безготівкових платежів, а також консультацій щодо подальшого обслуговування просимо із 25 травня 2015 року звертатися:

— корпоративним клієнтам Тернопільської обласної дирекції Райффайзен Банку Аваль — до своїх клієнтських менеджерів у банку;

— іншім клієнтам — у будь-яке відділення банку в Тернопільській області;

— в Інформаційний центр Райффайзен Банку Аваль по телефонах: 0-800-500-500 (безкоштовно в межах України), (44) 490-88-88 (київський міський номер) або 521 з мобільного (для абонентів МТС).
Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар