Home Події

У Тернополі проведуть інтелігентний велозаїзд

3Інтелігентний велозаїзд влаштують у Тернополі 17 травня в парку Шевченка.

Розпочнеться він о 15 год.

«Переймаючи добрий звичай використовувати велосипед завжди і усюди у рамках проведення фестивалю Вуличний Ринок вперше у Тернополі – Tweed Run вдягаємо святковий одяг і гайда на ровери. Після заїзду обираємо найстильнішу пару», – анонсують захід організатори.

Принагідно вони пояснюють, що Tweed Run – це казково-химерний захід, у якому учасники одягають найкращі стильні одежі і черевики та катаються на велосипеді по місту.

«У цьому заході поєднуються усмішки, стиль та красиво одягнені велосипедисти», – кажуть організатори тернопільського Tweed Run.

Схожі заїзди відбувається щорічно у багатьох країнах світу, не є винятком і Україна, де вже три роки поспіль захід проводиться у Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, Львові та незабаром і в Тернополі.

Історія проведення такого заїзду виникла у Лондоні в 2009. Сенсом Tweed Run є повернення до витоків велокультури.

До заїзду допускаються будь-які велосипеди, але бажано, щоб це були класичні міські моделі, а власник велосипеда виглядав у стилі англійської велосипедної моди тридцятих-сорокових років XX століття. Як і випливає з назви, вітається будь-який твідовий одяг та його поєднання.

Джерело: 0352

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар