Home Події

У Тернополі таблиці з QR-кодами замінять на анотаційні дошки

kodПерша з них з’явиться на будівлі Тернополя уже в найближчі тижні. Ініціатори їх встановлення заявляють, що проект не дешевий, але результат того вартий.

Нещодавно у Тернополі на фасадах історичних об’єктів установили спеціальні таблиці з QR-кодами. За допомогою цих кодів, маючи програму на мобільному телефоні, пересічні тернополяни й туристи зможуть отримати інформацію про об’єкт. Утім частині громадськості така ідея не сподобалась. На їхню думку, сучасні таблиці не вписуються в архітектурний ансамбль міста. Частково з цим погоджується начальник управління стратегічного розвитку Юрій Дейнека.

- Особисто я першими QR-кодами не дуже задоволений. Зараз розглядається інший варіант – встановлення анотаційних дощок. Такий досвід ми перейняли з Івано-Франківська. Щоправда, там їх встановлюють на честь конкретних людей, а не споруд. Таблиці з QR-кодами, встановлені у Тернополі, є дешевими – 150 грн. за одиницю. Натомість анотаційні дошки значно якісніші і дорожчі – понад 2 тис. грн., – каже посадовець.

Першу дошку заплановано встановити у найближчі тижні. Її буде присвячено Сергію Кузьмінському – лідеру гурту «Брати Гадюкіни». Дошку розмістять на будівлі позаду пам’ятника Т.Шевченку. Кажуть, що у цьому будинку жив музикант і саме там написав хіт «Файне місто Тернопіль».

Джерело: Номер один

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар