Home Події

У Дністровському каньйоні відпочити зможуть і екстремали, і романтики

DK33Анексія Криму та економічна скрута змусять українців шукати альтернативний відпочинок. А тому нерідко закордонні мандрівки змінять на внутрішній туризм. Така ситуація для Тернопільщини доволі вигідна. Адже наша область багата печерами, храмами та  архітектурними пам’ятками. Крім того, має немало привабливих місць для відпочинку на природі. Одне з них – Дністровський каньйон.

ЯНА ЖЕЛЯБІНА, директор туроператора:

«Дністровський каньйон – це перлина українського туризму. Зокрема, Тернопільщина розташована саме на Дністрі, чи її частина проходить, і важко не помітити ту красу, яка нас оточує. Це чудові водоспади, чудова природа, яка оточує каньйон».

Тутешня природа, як і сам каньйон, формувалася тисячоліттями. Варіантів відпочинку в цій місцевості безліч. До прикладу, для шанувальників екстремального відпочинку тут пропонують сплави, а прихильників романтики запрошують на круїз. Капітан корабля каже, «Дністер» означає «швидка вода», а тому, переконує, сумувати тут нікому не доведеться.

ЯРОСЛАВ БИНДАР, капітан корабля:

«Ну, не дуже так важко, но трошки тут більше сложностей, чим, наприклад, на озері чи десь на морі. Тут течія. Як не як течія різна: є вода більша, є вода менша, є різні скали, мілина є. Є шо легко проходити, є шо тяжко проходити таким кораблям».

Дністровський каньйон, окрім Тернопільської, проходить іще Івано-Франківською, Чернівецькою та Хмельницькою областями. Його довжина становить 250 кілометрів.  У 2008 році його визнали одним із семи природних чудес України.

Джерело: ІНТБ

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар