Home Події

За весняний період на соціальну допомогу громадам Агрохолдинг «МРІЯ» вже виділив 6 мільйонів гривень

237Агрохолдинг «МРІЯ» кожного року виділяє значну частину коштів на підтримку місцевих громад, їх розвиток, соціальні потреби. За останні три місяці (березень, квітень, травень) Агрохолдинг «МРІЯ» вже виділив 6 млн. грн. на соціальну допомогу громадам Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської та Рівненської областей. Усього в 2015 році Компанія планує виділити на соціальні проекти більше 20 млн. грн. Про найвагоміші проекти розповів керівник Відділу соціальних проектів та програм Компанії «МРІЯ Агрохолдинг» Василь Мартюк.
Громада сама визначає, куди спрямовувати благодійну допомогу.
Починаючи з 2015 року Агрохолдинг «МРІЯ» має чітко затверджену програму, яка передбачає в регіонах присутності виплачувати, окрім орендної плати, на соціальні потреби по 100 грн. на кожен гектар землі, яка орендується. Більша частина коштів розподіляється безпосередньо громадами, а частина спрямовується на централізовані програми, а саме: потреби АТО, інфраструктурні проекти регіону (зокрема на дороги, мости), на допомогу церквам і подарунки дітям.
55 гривень зі 100 йде виключно на потреби, які задекларували громади. Мешканці населених пунктів проводять збори пайовиків і приймають колективне рішення, куди направити ці кошти.
З великих об’єктів на Тернопільщині варто відзначити ремонт доріг у селах Голгоча та Старе Місто Підгаєцького району, на які «МРІЄЮ» направлено близько 200 тисяч гривень. Близько 70 тис. грн. виділено на ремонт дороги в с. Старий Тараж, що на Кременеччині. Зараз ведуться перемовини з райавтодором Гусятинського району, щоб консолідувати близько 300 тис. грн. на ремонт доріг у тих селах району, де «МРІЯ» орендує землі.
Активно Компанія допомагає і закладам охорони здоров’я. Наприклад, в с. Високе Монастириського р-ну Тернопільської області у сільську амбулаторію придбано якісний кардіограф.
І ще одна складова соціального бюджету – 20 гривень на гектар – консолідуються на інфраструктурні проекти районного значення.
– Це під’їзні дороги, дороги районного значення, які не перебувають на балансі сільських рад, і відповідно вони не мають права їх ремонтувати. Їх обслуговування здійснює обласний або районний автодор. Також ці кошти можуть направляти на ремонт районних лікарень, будинків культури та інших соціальних об’єктів, до яких має відношення населення усього району, – зауважив пан Василь.
Не залишився поза увагою керівництва «МРІЇ» і спортивний напрямок.
– На спорт витрачено більше 100 тис. грн. До нас постійно звертаються футбольні команди, які просять придбати форму, спортивний інвентар тощо, – повідомив Василь Мартюк.
Допомога воїнам АТО.
- Інша частина зі 100 гривень, а саме 10 гривень з кожного гектара йдуть на допомогу воякам АТО. Ці кошти консолідуються на рівні районів, тому, що в одному селі може ніхто не служити у війську, а в іншому – призвали багатьох. Тому несправедливо було б, щоб в одному селі кошти не використовувалися, а в інших – було додаткова потреба. Фактично у всіх районах створені благодійні фонди, або волонтерські організації, які керують направленням коштів. Більше того, кожна гривня перебуває під пильним оком громадськості, і ми впевнені, що ці кошти використовуються виключно за цільовим призначенням, – каже Василь Мартюк.
До Зелених Свят 635 церковних громад отримали від «Мрії» більш ніж 1,3 млн. грн.
Ще 15 гривень зі ста направляються на централізовані проекти.
«З року в рік «МРІЯ Агрохолдинг» підтримує церковні громади тих населених пунктів, у яких орендує землі. Вже доброю традицією для Компанії є надавати їм грошову допомогу напередодні величного Дня Святої Трійці. Відтак, цього року кошти до Зелених Свят отримало понад 635 церковних громад у Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях. Варто додати, що цьогоріч Агрохолдинг суттєво збільшив розмір грошової допомоги, і зараз він становить 2 тис грн. Загальна сума, спрямована церковним громадам до Дня Святої Трійці – понад 1 млн. 300 тис. грн.», – розповів керівник відділу соціальних проектів та програм компанії Василь Мартюк.
Всі проекти, на які направляються кошти Агрохолдингом «МРІЯ» поділяються за основними напрямками – медицина, освіта, культура, духовність, інфраструктура, спорт, благоустрій населених пунктів. Загалом з початку року «МРІЄЮ» на соціальну допомогу громадам шести областей Західної України виділено більше 6 млн. грн.
«Ми розуміємо, що прийшли на цю землю працювати і хочемо працювати на ній довго. Хочемо, щоб громади бачили в нашому обличчі надійного партнера, який не прийшов використати землю і не зважає на потреби та думку громади. Ми завжди готові до діалогу та спілкування з громадами, які довірили нам обробіток своєї землі!» – резюмував Василь Мартюк.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар