Home Події

Колишнім воїнам з Кременця розповіли про відкриття власної справи

bizЗалучення безробітних до підприємництва значно розширює можливості зайнятості населення. У Кременецькому районі, особливо у трудонадлишкових сільських населених пунктах та моноструктурних містах, власна справа може бути єдиним засобом гідного заробітку.

Процес залучення службою зайнятості безробітних громадян до підприємництва охоплює шість кроків, кожний наступний із яких є складнішим за попередній і наближає безробітного до практичної діяльності у сфері бізнесу. Це орієнтація на підприємництво, професійне консультування, професійне навчання, розробка бізнес-плану і його публічний захист, реєстрація суб’єкта підприємницької діяльності, виплата одноразової допомоги по безробіттю для організації власної справи.

Саме про це йшлося у Кременецькому районному центрі зайнятості на семінарі «Як розпочати свій бізнес?» для осіб, які цікавляться підприємницькою діяльністю та мають намір започаткувати власну справу, у тому числі й для демобілізованих військовослужбовців, учасників бойових дій та АТО.

Метою заходу було інформування про перспективи розвитку підприємництва в регіоні, сприяння служби зайнятості в організації та провадженні власної справи.

Присутні на семінарі отримали інформаційні матеріали щодо започаткування та ведення бізнесу; контактні телефони організацій, які опікуються проблемами розвитку підприємництва в Кременецькому районі.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар