Home Події

Тернополяни почали менше жервувати на АТО

orig_140653947587441Уже рік часу волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО підтримують воїнів на Сході. Кажуть, що пожертви від тернополян останнім часом значно зменшилися, тому збирають допомогу різними акціями. Середня сума грошей, яку отримують від тернополян – 50 гривень.

«Допомога зменшилась в десятикратному розмірі. Напевно, люди трохи розчарувалися. Але їх не можна у цьому винити, адже такий як у нас народ – це мрія для кожного закордонного політика. Нам ставлять такі умови для виживання, а ми терпимо, працюємо, наші люди цілий рік протягнули війну», – говорить волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО Назар Хамуляк.

Розповідає, що збирають допомогу у Тернополі, інколи передають її волонтерами, а також самі їздять на Схід.

«Минулого тижня у нас була чергова відправка на Схід. Їдемо туди, щоб контролювати, моніторити та взнавати нові місця та бригади. Бус виїхав минулого тижня. На жаль, ми не можемо собі дозволити купити власний бус, хоча він дуже спростив би нашу роботу», – додає  Назар Хамуляк.

Усю допомогу, яку збирають для бійців, отримують від тернополян, від проведення власних акцій та небайдужих підприємців. Наступного разу поїдуть у зону АТО під час четвертої хвилі мобілізації, адже на Сході з’явилися нові добровольчі батальйони.

«В Широкіному вийшли добровольчі батальйони і регулярні війська, зайшла морська піхота. Це хлопці нові, вони мало що мають. Будемо забезпечувати тим, чого зараз немає. Зараз зробимо тактичну паузу, бо ми не київські волонтери, у нас немає багатих покровителів, чи одного спонсора. Це все допомога від людей. Ми проводимо аудит,за яким, середня сума, яку жертвують люди – це 50 гривень».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар