Home Події

У Тернополі закупили вживані біотуалети

thumb_108102_news_m Десять біотуалетів тернопільські комунальники придбали в 2013 році. Стільки ж закуплять цьогоріч. Придбають навіть, за півмільйона гривень, спеціальну асенізаторну машину для очищення тих туалетів.

Туалети з позаторішньої партії — ненові. Вживані нужники закупили у львівської фірми майже по 7500 за штуку. Ми промоніторили пропозиції ринку нових біотуалетів на той час. Середня вартість стандартних біотуалетів була 6 тисяч гривень…

Цьогоріч на ці дійсно потрібні місту об’єкти виділили 95 500 гривень. Середня вартість зараз – 9000 гривень. Тож виділених коштів мало б вистачити на десяток нових біокабінок. Якщо ж мова про вживані, то їх можна придбати два десятки. Ще одна закупка, яка чекає місто, – спеціальна асенізаторна машина. Ця техніка дозволить викачувати вміст біотуалетів, промиватиме їх.

«Біотуалети» перебувають на балансі КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» та використовуються при проведенні культурно-масових заходів у парках міста безкоштовно для відвідувачів парків”, – повідомили у відповідь на наш запит у міськраді.

– За кордоном, – каже читач Вадим Савка, – проблем із туалетами під час фестивалів чи свят нема. Якщо мова про парк, то в який бік не підеш, натрапиш на скупчення туалетів. Це цивілізовано. Ми теж до того йдемо, і це добре! І ще маю одну думку: якщо вже місто має ті кабінки і техніку для обслуговування, то чому б не поставити декілька таких стаціонарно? Наприклад, мені не дуже комфортно у “Топільче” по кущах бігати. Те ж стосується парку Національного відродження. Туалети можуть понищити, не сперечаюсь, але людей треба привчати до культури.

Не завадило б міській раді чи то КП, сформувати пропозиції й до організаторів різноманітних заходів у місті, аби і там з’являлись біотуалети, бо ж не у всі бари чи ресторани впускають людей з вулиці.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар